Epson Kartuşlar-Üçüncü Taraf Satıcı Etiketli T127120-SVH

Etiketteki SVH ne anlama geliyor? “Tanınmış” bir satıcıdan sipariş edilen Çift T127 Siyah Kartuş. Üçüncü şahıs bir satıcıdan alındı, Epson bilgilerini içeren 9 x 11 kart üzerine paketlenmiş 2 kartuş. Kart “T127129-SVH” . Kartuşlar vakumla kapatılmamış, üzerlerinde bant yoktu ve çalışmıyorlardı. Görünüşe göre boş. SVH boş olduğubna dair bir ipucu mu?

Satış sonrası yeniden doldurulabilir kartuşlar mıydı?

Yeni olmaları gerekiyordu. Ben öyle sipariş ettim. Satıcı sayfasındaki fotoğraf, 2 kartuş için normal Epson kutusunu ve normal bilgileri gösteriyordu. Alınan kartuşlar, tüm Epson “teknik satış” bilgilerinin yer aldığı 9 x 11 profesyonel görünümlü bir Epson karta sarılmıştı. (vakumla kapatılmamış). Aynı Epson resmine sahip tanınmış başka bir satıcıdan sipariş verdim. Bunlar normal şekilde çalışır. Ürün etiketi T127120-D’dir.

Eğer yeni kartuş olarak satın alındıysa ve aslında boşsa, o zaman bu satıcıyla ilgili tuhaf bir şey var. Bu hiç doğru değil. Tüm Epson orijinal kartuşları vakumla kapatılmıştır. Birisi bazı orijinal kartuşları manuel olarak doldurup sonra yeniden satabilir veya %100 sahte olabilir. Bu satıcı hakkında herhangi bir şey bilip bilmediklerini öğrenmek için doğrudan Epson ile iletişime geçebilirsiniz.