Lexmark Cloud Print Management artık Chrome Uzantısı

Lexmark Cloud Print Management for Chrome uzantısı, Chrome OS’den Lexmark’ın Cloud Print Management hizmetlerine yazdırma için erişim sağlar. Baskı, ayrılmaz ve önemli bir iş işlevi olmaya devam ediyor ve kağıt, günümüzde çoğu iş sürecine yerleşmiştir. Şirketler dijital dönüşüme doğru ilerlerken bile, baskı altyapısı güvenlik, kullanılabilirlik ve yönetilebilirlikten ödün vermeden modernize edilmeli ve müşterilerin kuruluş genelinde kullanımı izlemesine izin vermelidir. Tüm bu işlevsellik, müşterilerin ve kuruluşların proaktif çıktı yönetimi ve veriye dayalı karar alma sürecini yürütmesine yardımcı olur. Lexmark yazıcıları, Secure IPP ve IPP Everywhere gibi kullanıcıların bir sürücü kullanmadan ağlarındaki yazıcıları bulmasına, bağlanmasına ve yazıcılara yazdırmasına olanak tanıyan yazdırma protokollerini zaten desteklemektedir. Lexmark Cloud Print Management for Chrome uzantısı, Chrome OS’den Lexmark’ın Cloud Print Management hizmetlerine yazdırma için erişim sağlar.

Bu yazdırma yönetimi hizmetleri, kullanıcının Chrome cihazından belge göndermesine ve bunları desteklenen herhangi bir Lexmark yazıcıda yazdırmasına olanak tanır. Belgeleri belirlenmiş bir yazıcıya “itmek” yerine (burada sayfalar alınana kadar genel görünümde durur) kullanıcı, oturum açtıktan veya yazıcıda kimlik kartını kaydırdıktan sonra belgeyi yazdırma kuyruğundan “çekebilir”.

Chrome cihazı tek bir yazıcıya bağlanmaz ve kullanıcı, yazdırma işini en uygun yazıcıdan veya çıktı gereksinimlerini en iyi destekleyen özelliklere veya yeteneklere sahip bir yazıcıdan yayınlayabilir. Lexmark, kullanıcıların Cloud Print Management platformu aracılığıyla desteklenen herhangi bir Lexmark yazıcısında belgeleri sorunsuz bir şekilde göndermesine olanak tanır. Lexmark Bulut Baskı Yönetimi hakkında daha fazla bilgi için Printel ile iletişime geçin.